6+ сакрэтаў, якія вы не павінны ведаць пра тое, як патрапіць на першую старонку Google

Я Pradip Nalwaya з GoBloggingZ.com і вы даведаецеся, як патрапіць на першую старонку Google, каб вы маглі атрымаць тоны бясплатнага арганічнага трафіку.

93% заняткаў у Інтэрнэце пачынаецца з пошукавых сістэм у Інтэрнэце, такіх як Google, а 33% - верагоднасць атрымання кліку, што будзе першапачаткова толькі адной вэб-старонкай Google, гэта значыць

калі вы, магчыма, не нумар 1 або на першай старонцы, вы прапусцілі патэнцыйны трафік.

Што яшчэ больш дзіўна, гэта тое, што 75% мужчын і жанчын не начнуць другую старонку свайго пошуку.

Знаходжанне ў Google - гэта не вялікая справа, аднак рэйтынг для ідэальных ключавых слоў - гэта.

Добрая рэч: калі вы будзеце прытрымлівацца гэтым магутным парадам па SEO, рэйтынг пошуку Google будзе мець права на першы спіс.

Хочаце займаць першае месца ў Google? Я пакажу вам у гэтым пасце дакладную методыку SEO, якую я выкарыстаў, каб увайсці ў першы спіс Google.

Калі вы будзеце чытаць гэты пост да канца, вы таксама даведайцеся пра невялікі сакрэт, як можна імгненна выйсці на першую старонку рэйтынгу Google, нават калі вы пачатковец.

Але вось адна заўвага!

Калі вы не выконваеце ўсе парады SEO, якімі я дзялюся ў гэтым пасце, вы не збіраецеся займаць першую старонку Google.

Паколькі алгарытмы ранжыравання Google функцыянуюць на больш чым 200 крытэрыях ранжыравання, таму веданне кожнага з гэтых парад па SEO павысіць вашыя шанцы на рэйтынг №1 Google

Перш чым пачаць, пераканайцеся, што вы падпісаліся на блог GoBloggingZ і пацвердзіце падпісную пошту, бо я рэгулярна публікую штотыдзень, і вы, магчыма, не захочаце прапускаць яго.

Арыгінальная крыніца: Як патрапіць на першую старонку Google