5 парад, як лячыць / трымаць жанчыну.

NSFW.

Дазвольце мне проста сказаць гэта прама зараз і выбярэце гэта. Бо я ведаю, што ўсе сябры (і нават жанчыны) могуць пагадзіцца з гэтым сцвярджэннем:

Жанчынам часам цяжка разабрацца.

Я па-ранейшаму часам чухаю галаву тым, што бачыў жанчын. І хоць часам яны могуць быць загадкай ...

трэба проста звяртаць на іх пільную ўвагу.

Як яны рухаюцца.

Як яны думаюць.

Як яны размаўляюць.

І г.д.

Вы не павінны быць каціроўкай цытаты "плэер", каб зразумець, як ставіцца да жанчыны. З майго досведу з жанчынамі (некаторыя добрыя, некаторыя вельмі дрэнныя, каб быць сапраўднымі. Гэй, жыві і вучыся) Я даведаўся адну галоўную рэч, якая, як правіла, будзе працаваць для вас абедзвюх, калі вы робіце гэта са скачка:

Будзь сабой.

Калі вы спрабуеце пабудаваць трывалую аснову з дамай, хлусня і фронт не збіраюцца дапамагчы вам у канчатковым рахунку. Калі падмурак пабудаваны на хлусні, ён разбурыцца, бо хлусня не вытрымае з цягам часу.

Але ...

Калі вы пачнеце быць самім сабой і будзьце рэальнымі і нацэніце на ўсё, нават калі ўсё не атрымаецца, вы, па меншай меры, будзеце паважаць яе замест таго, каб хлопец, які гуляў у сябе, быў нечым, чым ён не з'яўляецца.

Гэта галоўны савет, які я прапаную вам прыняць да сэрца. Таксама пераканайцеся, што вы беражыце сябе і маеце амбіцыі. Я не кажу, што спатрэбіцца 4 гадзіны, каб падрыхтавацца ці што заўгодна, але не чакай, што хто-небудзь захоча пазнаёміцца ​​з вамі, калі вы нават не прыкладаеце ніякіх намаганняў, каб прадставіць сябе ў пазітыўным святле.

Такім чынам, каб даць вам цвёрдыя парады, як абыходзіцца з жанчынамі, вось тры іншыя парады з асабістага вопыту і рэчы, якія я назіраў на працягу многіх гадоў, і, як мне здаецца, дапамогуць вам, хлопцы, там.

Вось мы ідзем.

Нумар адзін быў самім сабой.

і нумар два было не толькі клапаціцца пра сябе, але і як вы ўяўляеце сябе на публіцы.

Дык няхай дабярэцца да нумара тры.

Тры: Павага.

Вы хочаце, каб дама паважала вас як мужчыну, праўда? І даць вам прастору, якое вам патрэбна часам, каб расслабіцца і такое ад доўгага працоўнага дня? Добра аддайце ёй такую ​​ж павагу. А цяпер паглядзіце, я не кажу, каб гэта было штуршком. Гэта самы хуткі спосаб страціць добрую жанчыну. Будзьце мужчынам, але проста зразумейце тое самае, што вы адчуваеце, як і вы. Таму проста ўважліва ставіцеся да гэтага.

4: Сэкс.

Усе любяць розныя рэчы ў спальні, таму няма прычыны занадта графічна. Але я скажу гэта вам, хлопцы, зараз там. Звярніце ўважліва на тое, што я хачу сказаць:

Лепш пакласці яго ў спальню і займацца сваімі мацярынскімі справамі.

Таму што паверце мне, людзі могуць змагацца з большасцю дрэнных рэчаў. Але НІхто не можа мець справу з жудасным сэксам. Яны пакінуць вас і паедуць шукаць яго куды-небудзь яшчэ. У інтымныя / асабістыя моманты па-сапраўднаму знайдзіце час. Не стаўцеся да сэксу як да расы. Атрымлівайце асалоду ад падарожжа. Дайце ёй ведаць, наколькі вы клапоціцеся пра яе. Таму што гэта проста як старая прымаўка:

"Размова танная. "

І вы ведаеце, чаму?

"Таму што дзеянні кажуць гучней за словы. "

Падумайце над гэтым ...

І нумар пяць: Сувязь.

Гэта вялікі. Мы як мужчыны любім займацца справамі самастойна. Мы можам нашкодзіць, як пекла, але з нашай "чалавечай гонарам" мы часам часам паддаемся і спраўляемся з гэтым унутрана. Выдатна займацца справамі самастойна, бо гэта паказвае, наколькі вы незалежны, але вы таксама павінны гаварыць.

Цяпер не будзь сукай. Майце годнасць і гонар. Але нічога страшнага ў тым, каб пагаварыць з кімсьці пра рэчы, якія вас хвалююць. Хоць шмат хто з нас выдатна чытае мову цела, гэта толькі далёка. Шмат адносін разбураецца, перш чым яны нават пачнуцца з-за адсутнасці зносін. Я прапаную ніколі не проста распавядаць усё. Але не бойцеся распавядаць, што на розуме.

Памятайце пра гэта: жанчыны любяць давер да мужчын. Адсутнасць упэўненасці сведчыць пра няўпэўненасць і адсутнасць хрыбетніка. І вы ніколі не будзеце трымаць жанчын такім чынам, калі ў вас няма даверу. Мы - абаронцы, і жанчыны павінны ведаць, што яны бяспечныя ў нашай прысутнасці, і мы будзем там іх абараняць.

Так што, калі ваш хлопец, які дзейнічае як бесхрыбетная шапіках, вы страцілі, перш чым вы ўжо пачалі. Падумайце над гэтым.

Напрыканцы, я спадзяюся, што гэтыя 5 саветаў дапамогуць вам, хлопцы, у жыцці знаёмстваў. Зараз памятайце: вы можаце працягваць раздзіраць, перш чым сустрэць добрае. Але не дазваляйце вам гэта адпудзіць. Калі вам спачатку не ўдаецца, устаньце і паспрабуйце яшчэ раз.

Хтосьці там чакае вас.

Пераканайцеся, што вы ставіцеся да яе правільна.

І прымеце, што Бог дабраславіў нас, паклаўшы для пачатку жанчын на гэтай зямлі :)

Поспехаў.

Дзякуй за чытанне.

Беражыце.

Мірны.