5 парад, як заставацца ў форме.

Давайце глядзець праўдзе ў вочы. Жыццё можа быць вельмі спробным часам? У вас можа быць расклад, дзе вы працуеце на поўны працоўны дзень, магчыма, і на няпоўны працоўны дзень, ёсць дзеці, каб гадаваць, рыхтаваць або клапаціцца пра сваю жонку, а потым класціся спаць, адпачыць, а на наступны дзень прамыць і паўтарыць.

Не кажучы ўжо пра тое, што вы вучыцеся ў школе і займаецеся пазаштатнай працай на баку.

Павер мне..Я ўжо ведаю, як гэта. Мой графік часам за гэтыя гады становіцца вельмі неспакойным. Так што вам, напэўна, цікава: "Ну, калі вы вельмі занятыя ў такія выпадкі ў вашым жыцці, як вы ўсё яшчэ знаходзіце час для працы?" "

Глядзіце, гэта справа са мной, хоць ...

Я люблю займацца.

І калі вы любіце працаваць, вы пакладзеце час, каб зрабіць гэта. Незалежна ад таго, калі ваш час вельмі абмежаваны.

Вы павінны ўлічваць, што вы любіце і атрымліваеце задавальненне ад заняткаў.

Калі вы гэта зробіце, усё стане на свае месцы. Гэта стане калі-небудзь вы толькі робіце, бо для вас гэта будзе другая прырода. Пройдзе час. Але калі вы захаваеце гэтую ўвагу і рухаецеся, вы зможаце дасягнуць таго, чаго нават не думалі, што можаце зрабіць. Так што верыце ў сябе. Выкарыстоўвайце ў любы час і прысвяціце яго, каб заставацца здаровым.

У цябе адно цела. Паклапаціцеся пра гэта.

А паколькі я хачу дапамагчы вам у здаровым жыцці,

вось 5 выдатных парад, каб вы маглі падтрымліваць сваё цела ў найлепшай форме.

Адзін. Кансістэнцыя.

Быць у форме не толькі тое, што вы робіце тут і там. Гэта можа спрацаваць для некаторых людзей, але вы заўсёды хочаце рабіць час для заняткаў спортам. Нават калі гэта 3 - 4 дні на тыдзень па 20 хвілін штодня, пачынайце павольна, але будзьце ў курсе. Магчыма, на дадзены момант нічога не дапамагае, але калі вы будзеце працягваць падтрымліваць гэтую трэніроўку, вы ўбачыце вынікі. Проста дайце час.

Рым не быў пабудаваны за дзень так?

Два. Дыета.

Гэта не азначае, што вам трэба пазбавіць халадзільнік ад усёй непажаданай ежы. Ці перастаньце есці ўсё гэта разам.

Мы жывем толькі адзін раз. Правядзіце свае дні накруткі. Але навучыцеся ёсць больш здаровую ежу, як садавіна і гародніна. І выпілаваць соду. З асабістага вопыту я рабіў гэта адзін раз і страціў 20 фунтаў. Маё цела стала больш падцягнутым. А таму я вырашыў пачаць піць ваду значна больш. Што вядзе мяне да нумара тры.

Тры. Вада.

Вада - адна з самых здаровых рэчаў для піцця. Гэта не толькі добра для вас унутры, але і знешне. Ваша скура выглядае лепш, ваша не раздзімаецца, і самае галоўнае, вы застаецеся увлажненной. Пры трэніроўцы вы шмат пацееце і губляеце ваду з вашага цела. Такім чынам, вы хочаце, каб унесці ўсе вашыя страты.

Пастаўце так. Ваша цела падобна на машыну. Калі вы не паклапаціліся аб сваім аўтамабілі належным чынам, ён не працуе нармальна?

Мая дакладная справа. Так што піце ваду. І шмат гэтага.

Чатыры. Пераключыце працэдуры.

Калі вы будзеце рабіць такую ​​ж руціну праз некаторы час, вы, магчыма, не ўбачыце столькі прыбыткаў, колькі рабілі раней. Прычына, з якой вы працягваеце рабіць тое ж самае, ваша цела ведае, як на гэта рэагаваць. Таму, калі вы робіце розныя рэчы, напрыклад, адзін дзень, а потым на наступны дзень падымайце цяжары і гэтак далей, вашаму арганізму прыйдзецца навучыцца адаптавацца. Пераключыце яго. Рабіце розныя рэчы. Атрымлівайце задавальненне ад працэсу. І навучыцеся любіць яго.

І № 5. Фокус

У пачатку я ведаю, што паспрабуеш цярплівасць, калі ў цябе працуюць некалькі дзён, а потым і ў цябе няма. У залежнасці ад таго, ці хочаце вы схуднець, усё залежыць ад таго, каб быць сканцэнтраванымі. Калі вы сканцэнтраваны на пастаўленай задачы і не дазволіце нікому і нікому перашкаджаць, вы будзеце заставацца адданымі і бачыць усё на гэтым шляху. Распрацоўка складаецца не толькі ў змене вашага фізічнага светапогляду.

Гаворка ідзе таксама пра змяненне псіхічнага светапогляду.

Так што будзьце сканцэнтраваны.

І прымайце гэта адзін за адным.

Таму напрыканцы - гэта 5 выдатных парад, якія я адчуваю, што кожны можа выкарыстаць, каб заставацца заўсёды ў форме.

Не папацейце, калі зваліцеся з фуры. Ва ўсіх нашых дзён. Проста ўставай.

Змыйце сябе.

І вярнуцца на фуру.

Ваша дарога да здаровага жыцця толькі пачынаецца ...

Дзякуй за чытанне.

Беражыце.

Мір :)