313: Як падпісацца і адпісацца з дапамогай прыкладання Google Podcasts iOS

Дадатак Google Podcasts для iOS

Як падпісацца і адпісацца на падкасты

Падручнік для Google Podcasts для iOS:

Гэты падручнік пакажа вам, як: 1. Падпісацца на падкасты ў дадатку Google Podcasts для iOS 2. Адмяніць падпіску на Podcasts (з хатняга экрана і старонкі актыўнасці) 3. Прагледзець усе падпіскі (з хатняга экрана і старонкі актыўнасці)

Заўвага: унізе артыкула ёсць відэа-ўрок, калі вы хочаце прапусціць тэкставую частку.

Каб загрузіць прыкладанне для iOS Google Podcasts: https://apps.apple.com/us/app/id1398000105

Як падпісацца на падкасты (вывучыць старонку):

1. Адкрыйце прыкладанне Google Podcasts на прыладзе iOS
  2. Націсніце на значок павелічальнага шкла, каб перайсці на старонку даследавання
  3. Шукаць падкаст альбо праглядаць тэмы
  4. Націсніце на вокладку любога шоу
  5. Націсніце кнопку + Падпісацца, каб падпісацца на падкаст
Націсніце павелічальнае шкло, каб прагледзець старонку даследаванняШукаць серыялы альбо праглядаць тэмыНацісніце на + Падпісацца на падкасты

Як адпісацца ад падкастаў (галоўная старонка)

2. Націсніце на галоўны значок унізе прыкладання
  3. Падпіскі знаходзяцца ў самым версе старонкі
  4. Націсніце на вокладку адной з падпісак
  5. Націсніце кнопку + Падпісаная, і знізу з'явіцца ўсплывальнае акно
  6. Націсніце Адпісацца, каб адмяніць падпіску на шоў

Заўвага: Вы таксама можаце адмяніць падпіску на шоў на старонцы актыўнасці, правяўшы пальцам налева на любой падпісцы і націснуўшы Адмяніць падпіску.

Галоўная іконаПадпіскі (Art Tap Cover Art)Націсніце + Падпісацца, каб адпісаццаНацісніце Адпіска

Як прагледзець усе падпіскі (старонка актыўнасці):

2. Націсніце на значок актыўнасці ўнізе прыкладання (3 радкі са стрэлкай)
  3. Націсніце "Падпіскі" у верхнім меню навігацыі, каб прагледзець усе падпісаныя падкасты
  4. Правядзіце пальцам налева на любой падпісцы, каб адпісацца

Заўвага: Вы таксама можаце праглядзець усе падпіскі, націснуўшы на галоўную іконку, і ўсе вашыя падпіскі будуць знаходзіцца ў самым версе старонкі

Націсніце 3 радкі са стрэлкай, каб прагледзець старонку актыўнасціНацісніце Падпіскі, каб прагледзець усе падпіскіПравядзіце пальцам налева на падпісцы, каб адпісацца

Відэаўрок

Я дапамагаю людзям высвятляць рэчы

- Мяне завуць Майк Мэрфі, я - адзін гурт і падкастар. - Я раблю падкасты і навучальныя дапаможнікі, якія вучаць людзей, як зрабіць больш якасны кантэнт. - @mikeunplugged у Twitter ці Instagram - Я таксама працую штатным спецыялістам па падтрымцы прадуктаў у Simplecast