10 парад, як павялічыць прыбытак ад AdSense у 2020 годзе

Вы шукаеце парады і рэкамендацыі, як павялічыць прыбытак / прыбытак AdSense? Вы знаходзіцеся ў патрэбным месцы.

Бачанне кожнага інтэрнэт-шустэля заключаецца ў тым, каб зарабіць грошы на сваім сайце. Google AdSense - адзін з найбольш прыбытковых спосабаў зарабіць грошы ў Інтэрнэце ў 2020 годзе.

Каб зарабіць грошы ад AdSense, першае, што трэба наладзіць на сайце, другое - падаць заяўку на AdSense і атрымаць дазвол,

і апошняе - гэта праблема нізкай CPC (кошт за клік), якую мы сёння будзем разглядаць у гэтым артыкуле.

Google дзеліцца рэкламадаўцамі з выдаўцом у суадносінах 32:68, то бок Google займае 32%, а выдаўцы - 68%. Як выдавец вы атрымліваеце сваю зарплату 21-га чысла кожнага месяца.

Гэта прыбытковы спосаб зарабіць грошы ў Інтэрнэце, і многія блогеры ператварылі свае блогі ў штатны бізнес.

Такім чынам, калі вы атрымліваеце AdSense з нізкай CPC, я пакажу вам некалькі парад, якія дапамогуць вам павялічыць прыбытак ад AdSense.

У свой час я атрымаў 0,01 долара за клік, але пры дапамозе гэтых саветаў я збіраюся падзяліцца тут, вы можаце павялічыць свой заробак AdSense прынамсі на 40%.

10 лепшых парад па павелічэнні заробку AdSense у 2020 годзе

Ісціна заключаецца ў тым, што AdSense працуе не аднолькава для ўсіх, таму вам трэба працягваць эксперыментаваць, пакуль вы не знойдзеце той, які лепш за ўсё падыходзіць для вашага сайта.

Ніжэй прыведзены лепшыя парады для павелічэння прыбытку ад AdSense, і ўсе яны адпавядаюць правілам Google TOS і ТС (тэрмін службы)

Мэтавая высокая цана за клік для павелічэння заробку AdSense

Сярэдняя CPC Adsense, за якую вы плаціце, залежыць ад ключавых слоў і тэм, пра якія вы пішаце. Гэта можа здацца заблытаным, але я збіраюся разбурыць яго, каб вы маглі лепш зразумець гэта.

Чытайце таксама: ТОП-7 самых хуткіх хітрасцяў ухвалення Adsense, якія працуюць у 2020 годзе

Калі гаворка ідзе пра AdSense, рэкламадаўцы ставяць больш высокія стаўкі па пэўных ключавых словах, на якія яны арыентуюцца, чым больш ключавых слоў з'яўляецца на вашым пасце, тым вышэй шанцы на атрыманне высокай CPC AdSense і, у сваю чаргу, павялічаць ваш прыбытак.

Але адкуль вы ведаеце ключавыя словы, за якія рэкламадаўца гатовы плаціць высока?

Каб даведацца пра CPC розных ключавых слоў, я прапаную вам выкарыстаць інструмент даследавання ключавых слоў, я асабіста выкарыстоўваю Long Tail Pro, бо ён дазваляе хутка і лёгка адфільтраваць лепшыя ключавыя словы "пакупніка". Вы таксама можаце праверыць Semrush

Паспрабуйце: 7-дзённая бясплатная пробная версія Semrush

Гіф ніжэй паказвае прыклад ключавога слова CPC Longtail pro. Я шукаў партнёрскі маркетынг па ключавых словах, і ён паказваў іншыя словы, якія адносяцца да пошукавага тэрміна і CPC кожнага ключавога слова.

Уявіце сабе, нацэльванне на маркетынгавыя кампаніі партнёрскага маркетынгу, у якіх CPC складае 15,70 долараў, што, безумоўна, ставіць вам шанец атрымаць высокі рост вашага заробку Adsense.

Таму ўсё, што вам трэба зрабіць, гэта скарыстацца згаданым вышэй інструментам, каб знайсці ключавыя словы з высокай CPC, напісаць падрабязную артыкул, звязаную з гэтым ключавым словам, і сачыць, як павялічыцца ваш даход.

Выконвайце лепшыя практыкі размяшчэння Adsense

Што датычыцца размяшчэння аб'яў у вашым блогу, самае галоўнае - гэта тое, што вашы аб'явы размяшчаюцца ў месцах, дзе яны атрымліваюць вялікую экспазіцыю і бачнасць. Аднак пераканайцеся, што размяшчэнне рэкламы адпавядае размяшчэнню рэкламы AdSense і не раздражняе наведвальнікаў.

Працягвайце тут >>> Саветы па павелічэнні заробку Adsense

Крыніца: Mackiestdon.com