10 самых высокааплатных работ на дамашніх працах у 2020 годзе і як іх атрымаць

Такім чынам, вы зацікаўлены ў тым, каб зарабляць грошы дома, але вы не ведаеце, якую працу вы можаце атрымаць, альбо як вы канкрэтна атрымліваеце працу, якая ёсць у наяўнасці?

У гэтым артыкуле я дам вам 10 розных задач, якія збіраецеся плаціць па меншай меры ад 15 долараў у гадзіну да 50 долараў у гадзіну і больш, што вы можаце зрабіць дома.

Глядзіце відэа: https://youtu.be/Of9ZKyAlruc

І вось у чым справа: я на самой справе правяду вас, як атрымаць працу, менавіта там большасць гэтых артыкулаў праваліцца.

Вы ўбачыце мноства людзей, якія распавядаюць пра гэтыя дзіўныя заданні, якія даступныя ў Інтэрнэце, але яны на самой справе не кажуць вам пра тое, як уладкавацца на працу, а для большасці звычайных людзей вы нават не ўяўляеце, як уладкавацца на працу без вучобы. альбо любы досвед працы ў гэтай галіне.

Ужо 22, вы не можаце атрымаць ніякага вопыту, пакуль не атрымаеце працу, і наадварот, так? Вы не можаце атрымаць працу, пакуль не атрымаеце вопыт.

Такім чынам, я пакажу вам, як уладкавацца на гэтыя заданні ...

Зараз, перш чым пачаць нашу справу, я ведаў, што вы можаце працаваць у сябе дома, але не ведаў, як гэта зрабіць. І ў мяне на самой справе не было вопыту, які б паддаваўся працы на хаце. Так што калі вы знаходзіцеся там, не хвалюйцеся. Мы дапаможам вам дапамагчы.

Больш за восем мільёнаў чалавек у рабочай сіле ЗША сёння працуюць дома. На жаль, большасць людзей, якія працуюць дома, маюць вышэйшую адукацыю. Паколькі яны, як правіла, больш кваліфікаваныя на сваёй працы, у іх ёсць большы ўплыў на перамовы аб падобных рэчах.

Аднак вы таксама можаце ўключыцца ў працу з хатняй рабочай сілай, калі вы робіце гэта правільна, і вы сапраўды прыхільныя да таго, каб ён працаваў, таму што гэта не павінна быць такім.

Асабіста мне ўсё роўна, якую ступень вы маеце ці не маеце, калі я буду наймаць вас на працу для мяне.

Я хачу пераканацца, нумар адзін, у тым, што ты сумленны і надзейны. Гэта першае, што ёсць у маім спісе, калі я буду браць на працу. І нумар два, што вы можаце рабіць усё, што я наняла, каб вы зрабілі пісьменна.

Дык ты кампетэнтны? Вы сумленныя і надзейныя?

Маючы здольны наём, сумленны, надзейны і кампетэнтны, гэта ўсё, пра што клапоціцца сапраўдны ўладальнік бізнесу ў гэтыя дні, калі вы выходзіце з бюракратыі вялікага свету і працуеце на ўсёй гэтай прасторы ў Інтэрнэце, на што мы дабраславілі быць у.

Такім чынам, давайце пагрузімся ў 10 самых высокааплатных работ з хатняй працы, тады мы дакладна пакажам вам, як атрымаць гэтыя заданні. Некаторыя з іх - гэта працоўныя месцы, якія мы ўжо нанялі ў нашым бізнэсе, іншыя - гэта працоўныя месцы, якія калі-небудзь мы, магчыма, павінны альбо ўзяць на працу ўніз па лініі.

Праца № 10 - Спецыяліст па змесце зместу: каля 15 долараў + за гадзіну

Я чую, як вы здзіўляецеся ... "Што, чорт вазьмі, гэта спецыяліст па змесце?"

Ну, гэта проста азначае, што вы чалавек, які можа ўзяць стваральніка кантэнту, як я, альбо як іншы YouTuber ці блогер… Хтосьці, хто мае інтэрнэт-бізнес, з'яўляецца онлайн-ўплывовым дзеячом… Вы можаце ўзяць іх змест і разбіць яго на іншыя часткі зместу, якія яны могуць аб'яднаць потым на ўсе свае іншыя платформы.

У якасці прыкладу вы можаце ўзяць відэа з YouTube, парэзаць яго на дробныя кавалачкі, перафарматаваць так, каб ён мог перайсці ў свае гісторыі ў Instagram, магчыма, стварыць фатаграфічныя допісы, дзе яны даюць парады ці разуменне з гэтых відэа, ствараючы паведамленні ў Facebook. , здымаючы іх відэа з YouTube і ствараючы з яго артыкулы ў блогу.

Перастаноўка зместу займае шмат часу, каб стваральнік змесціва займаўся сам, і нашмат прыемней наняць гэта каму-небудзь іншаму.

Праца № 9 - Менеджэры сацыяльных медыя: каля 25 - 35 долараў за гадзіну

Як менеджэр сацыяльных медыя, вы можаце фактычна спецыялізавацца ў Pinterest, Instagram, Facebook або любы іншай канкрэтнай платформе сацыяльных медыя. Ці вы можаце быць таксама агульным спецыялістам і мець свае рукі ва ўсіх гэтых розных платформах. Такі тып ролі дапаможа ўплывовым кіраўніцтву сваімі сацыяльнымі медыямі.

Калі ўплыў стварае кантэнт, каб выйсці на некалькі платформаў, адзін чалавек можа справіцца. Як менеджэр сацыяльных медыя, вы можаце адказваць толькі за сваю актыўнасць у Instagram ... іх гісторыі і рэгулярныя публікацыі ... магчыма, перафарматаванне альбо клопат пра свае відэа і размяшчэнне іх у фармаце IG.

Але незалежна ад вашай увагі, вы дапаможаце ім кіраваць сваімі ўліковымі запісамі ў сацыяльных медыях і іх прысутнасцю. Гэта велізарная вага іх плячэй, і вы можаце зэканоміць на іх тону часу.

Праца № 8- Спецыяліст па запуску: каля 15-50 долараў за гадзіну

Спецыяліст па запуску - гэта чалавек, які на самай справе збіраецца дапамагчы інтэрнэт-прадпрымальніку кіраваць запускам свайго лічбавага прадукту.

Гэта вельмі і вельмі высокааплатны набор навыкаў.

Вы не толькі зможаце прапанаваць свае паслугі людзям, якія ствараюць прадукцыю і членства, якія патрабуюць запуску, але калі вы спадзяецеся калі-небудзь мець свае лічбавыя прадукты для прасоўвання і прапановы, гэта сапраўды важна, каб вы навучыліся кіраваць запускамі лічбавых прадуктаў. .

Дык што робіць спецыяліст па запуску?

Калі хтосьці прапануе новы лічбавы прадукт, ён звычайна запускае запуск, і гэта можа быць невялікага маштабу, альбо гэта можа быць вельмі і вельмі вялікім. Вялікі запуск можа ўключаць працу з многімі філіяламі, дзе, верагодна, ёсць прызы і конкурс.

Спецыяліст па запуску можа кіраваць працэсам продажаў і ўсім, што трэба зрабіць, каб пачаць прадаваць, але яны таксама маглі кіраваць фактычным запускам з філіяламі і з усімі рухомымі часткамі, якія будуць адбывацца.

Спецыяліст па запуску падобны на кіраўніка праектаў па запуску новага лічбавага прадукту, так што калі тып матэрыялу для кіравання праектам - гэта варэнне, то гэта сапраўды вялікая магчымасць для вас.

Праца № 7- графічны дызайнер: каля 15-50 долараў за гадзіну

Гэта не любая старая праца з графічным дызайнам, пра якую я ўпэўнены, вы чулі ў мінулым, але на самай справе атрымліваеце спецыялізаваныя графічныя навыкі для любой колькасці лічбавых дызайнерскіх патрэб. Чым больш вы спецыялізуецеся на чымсьці, звычайна тым больш атрымліваеце зарплату.

Стваральнікам курсаў спатрэбіцца графічны дызайнер, каб стварыць графіку для свайго курсу. Ім патрэбна нейкая візуалізацыя, каб паказаць людзям, што яны прадаюць.

Часта вы ўбачыце графіку з лічбавымі прадуктамі, якія робяць курс падобным на кучу розных кампакт-дыскаў, камплект, камплект кніг і г.д. Ёсць спецыялісты, якія робяць падобную працу для стваральнікаў кантэнту, графічных дызайнераў, якія могуць сабраць іх для стваральнікаў у сапраўды прыгожы пакет, і стваральнік заплаціць за гэта, бо гэта эканоміць ім шмат часу, і гэта нешта такое патрэбны для таго, каб прадаць тавар.

Калі гэта вам падаецца цікавым, але вы яшчэ не ўпэўнены ў сваіх навыках графічнага дызайну, калі ўпершыню прыступіце да працы, вы, безумоўна, можаце пачаць з простых банэраў, фотаздымкаў і розных графік для сацыяльных медыя. Графічны дызайнер можа нават дапамагчы ў публікацыях у сацыяльных медыях і стварыць візуальную графіку для ўплывовых карыстальнікаў, якія будуць выкарыстоўваць у іх публікацыі ў сацыяльных медыя.

Праца № 6— Партнёрскі менеджэр: Каля 15–40 долараў за гадзіну

"Што такое сена Партнёрскі менеджэр?"

Любому стваральніку кантэнту, які мае лічбавы курс для продажу, дзе яны дазваляюць людзям быць партнёрамі для гэтага курса, спатрэбіцца хтосьці на самай справе кіраваць гэтымі філіяламі, альбо яны павінны зрабіць гэта самі. І ў залежнасці ад таго, наколькі вялікая праграма, кіраванне філіяламі можа стаць вялікай задачай.

Партнёрскі менеджэр - гэта чалавек, які дапаможа кіраваць усім, што звязана з філіяламі, якія дапамагаюць прасоўваць гэтую кампанію ці прадукты гэтага чалавека.

Некаторыя рэчы, якія можа зрабіць Партнёрскі менеджэр, могуць уключаць запуск справаздач, каб даведацца, каму выплачваюцца камісіі, або кіраванне аб'явамі і паведамленнямі, якія павінны адбывацца ўзад і назад з партнёрамі.

Гэта можа быць нешта цікавае, калі вы спадзяецеся калі-небудзь мець сваю партнёрскую праграму, так што вы сапраўды ведаеце плюсы і мінусы.

Праца № 5- Менеджэр каналаў YouTube: каля 20 долараў за гадзіну

Наяўнасць менеджэра каналаў YouTube гучыць дзіўна! У цяперашні час яго няма, але я ведаю, што ёсць шмат вялікіх каналаў, і гэта сапраўды карысна.

Дыспетчар каналаў YouTube - гэта той, хто дапамагае творцу ва ўсіх рэчах, звязаных з YouTube пасля таго, як яны стварылі відэа.

Дыспетчар каналаў YouTube дапаможа ва ўсім: ад загрузкі відэа, наладкі ўсіх тэгаў, любых іншых фрагментаў, такіх як Канчатковыя экраны і Інфармацыйныя карты, усталяваных у відэа, а таксама падрыхтаваць яго і запланаваць да публікацыі.

Дыспетчар каналаў YouTube таксама можа дапамагчы кіраваць любымі каментарамі, публікацыямі супольнасці альбо што-небудзь яшчэ на вашым канале YouTube.

Зноў жа, гэтая роля займае пласт стрэсу і адпрацоўкі саміх творцаў. Яны наймаюць каго-небудзь для апрацоўкі рэчаў на YouTube, таму яны могуць засяродзіцца на тым, каб зрабіць усё больш якаснымі і якаснымі відэа.

Праца № 4- спецыяліст па абслугоўванні кліентаў: каля 15 - 25 долараў за гадзіну

Стваральнікі кантэнту, асабліва тыя, хто прадае ўласную прадукцыю, мусяць мець справу з абслугоўваннем кліентаў, і, шчыра кажучы, гэта можа быць вялікім галаўным болем.

Важна, каб стваральнікі наймалі людзей, каб яны маглі кіраваць абслугоўваннем кліентаў, таму любыя білеты альбо электронныя лісты, якія паступаюць у службу падтрымкі кліентаў, вырашаюцца прафесійна і хутка. Большасць білетаў тычацца такіх рэчаў, як праблемы ўваходу ў сістэму альбо неабходнасць скіду пароляў. Некаторыя сітуацыі могуць быць крыху больш складанымі, але звычайна ёсць шмат асноўных рэчаў.

Абслугоўванне кліентаў займае шмат часу для тых, хто стварае ўласны прадукт. І часцей за ўсё кожны дзень патрабуецца толькі нязначная колькасць часу, каб кіраваць некалькімі людзьмі.

Заданне № 3— Рэдактар ​​відэа: каля 15 - 40 долараў за гадзіну

Я магу сказаць вам, што гэта шмат працы, каб высветліць, які змест вы збіраецеся стварыць, стварыць змесціва, а потым рэальна рэдагаваць яго, а затым загрузіць яго на YouTube ці дзе б вы ні падзялілі яго. . Увесь працэс стварэння і публікацыі добрага відэа можа заняць масу часу, і я ўсё рабіў сам.

Калі мы, нарэшце, нанялі рэдактара, з маіх плячэй была вялікая вага. Я мог бы засяродзіцца на тым, каб стварыць больш якасны кантэнт і пакінуць рэдагаванне ім.

Прыём на працу ў рэдакцыю дазволіў мне больш займацца сваёй творчасцю і не трапляць у пост-прадакшн.

Мы ў лічбавую эпоху, відэа становіцца ўсё больш папулярным. Навучыцца правільна рэдагаваць відэа - гэта выдатнае майстэрства, і вы можаце зарабіць шмат грошай, але не думайце, што відэа з YouTube.

Вы можаце рэдагаваць усё, што заўгодна, з відэа пра продажы на старонках продажаў, відэа на розных платформах сацыяльных медыя, штосьці на іх вэб-сайце, ці нават навучальныя відэа для сваіх кліентаў.

Праца №2 - Менеджэр варонкі продажаў: прыблізна ад 20 да 60 долараў за гадзіну

Калі людзі пазнаёмяцца з вамі як дасведчаныя асобы, як хто-то ў сацыяльных медыя, яны могуць падпісацца на вядучы магніт - гэта нешта, што зойме перспектыву на мэтавай старонцы, дзе яны ўвайдуць (запоўніце форму з імем і па электроннай пошце і, магчыма, іншую інфармацыю), а потым яны звычайна праходзяць працэс, каб прымусіць іх зрабіць пакупку.

Гэты працэс па сутнасці з'яўляецца вашай варонкай продажаў. Прыемна мець чалавека, які можа дапамагчы кіраваць працэсам варонкі продажаў.

Я маю на ўвазе, калі б я мог проста сядзець тут і прыдумляць ідэі, і было б хтосьці насамрэч рэалізоўваць тонкую пяшчоту стварэння гэтых старонак, а таксама звязваць усё разам і кіраваць статыстыкай, а таксама аналізу таго, як усё пераўтвараецца. і ўсё гэта своеасаблівыя рэчы, якія будуць мець вялікую вагу з маіх плячэй, і, безумоўна, нешта, за што я плачу прэмію.

Гэтая роля - гэта тое, што прыгожа адпавядае людзям, якія маюць аналітычны альбо тэхнічны характар. Калі вы гэта, то роля дыспетчара варонкі продажаў можа быць выдатна падыходзіць вам, як толькі вы навучыцеся гэта рабіць.

У нас ёсць відэа, якое вы можаце праверыць, якое дапаможа вам пачаць вучыцца рабіць гэта добра, калі вы зацікаўлены ў гэтай працы.

Праца № 1 - Член-менеджэр сайта: каля 15 - 60 долараў за гадзіну

Шмат стваральнікаў, якія маюць лічбавыя прадукты, таксама будуць мець сайты сяброўства. Гэта проста сайты, на якія людзі павінны ўвайсці, каб атрымаць доступ да лічбавага прадукту.

Ну, гэтымі сайтамі трэба кіраваць.

Тое, што можа зрабіць дыспетчар сайта, можа абнавіць відэа, замяніць старыя, магчыма, мець справу з членствам і ўзроўнем доступу для членаў, альбо вы можаце проста дадаваць новыя відэа на сайт альбо падтрымліваць розныя раздзелы на сайце.

Вы можаце таксама дапамагчы стваральніку кіраваць сваёй групай Facebook у якасці мадэратара, што вельмі карысна.

Многія стваральнікі прапануюць групам Facebook супольнасцям, якія набываюць у іх пэўны прадукт, каб яны маглі задаваць пытанні, мець нейкае ўзаемадзеянне, падобнае, лёгка ў групе. Гэта прыемна прапанаваць, але кіраваць болем, калі ў вас ёсць некалькі розных курсаў, і ў вас ёсць некалькі груп Facebook.

Такім чынам, маючы мадэратара, які сочыць за ўсім гэтым для вас, адказваючы на ​​пытанні, даючы людзям доступ, двойчы правяраючы, што яны на самой справе набылі курс, перш чым даць ім доступ, усё гэта добрая нагрузка з плячэй Уладальнікі і стваральнікі бізнесу, і таму яны могуць лёгка перадаць у аўтсорсінг і, магчыма, падыдуць вам.

Так, гэта 10 розных працоўных месцаў.

Такім чынам, як вы на самай справе атрымаць кваліфікацыю ў любым з іх, каб вы маглі ўладкавацца на працу і наймаць на працу?

Гэта сапраўды самая важная частка ўсяго гэтага, таму што так, прыемна ведаць, што там выдатна працуюць, але што добрага яны зробяць, калі на самой справе іх не атрымаецца атрымаць, праўда?

Верце ці не, гэта сапраўды не так складана, але вы павінны быць абавязаны, каб зрабіць гэтую працу, таму што гэта сапраўды тое, што вы сапраўды хочаце, каб быць гатовым укласці час, каб засвоіць майстэрства. Дык як гэта зрабіць?

У прынцыпе, рабіць гэта трэба ў два этапы.

Фаза 1: Даследаванні і практыка

З улікам таго, які тып працы вы хацелі б працаваць дома, напрыклад, графічны дызайн або рэдагаванне відэа, вам трэба будзе правесці даследаванне.

Хто з тых людзей, хто наймае за гэтыя рэчы больш за ўсё, колькі яны плацяць, дзе звычайна шукаюць людзей, каб зрабіць гэта?

Вы таксама павінны даведацца, якія найбольш распаўсюджаныя інструменты для выканання гэтага віду працы?

Калі вы хочаце быць менеджэрам сацыяльных медыя альбо спецыялістам па змесце зместу, магчыма, вам давядзецца даведацца пра Hootsuite, які служыць інструментам, які дапамагае вам кіраваць некалькімі каналамі сацыяльных медыя, альбо калі вы кіруеце Instagram, магчыма, нешта накшталт Planoly.

Такім чынам, даведайцеся, якія асноўныя інструменты выкарыстоўваюцца людзьмі для гэтых задач і атрымаеце іх.

Шмат інструментаў бясплатна, так што гэта дазволіць вам зэканоміць. Іншыя інструменты, як, напрыклад, праграмнае забеспячэнне для рэдагавання відэа, будуць каштаваць грошай.

Пасля таго, як у вас ёсць інструменты, увайдзіце ў іх і практыкуйце, практыкуйце, практыкуйце. Таму практыкуйцеся самастойна і праходзіце ўсе навучальныя дапаможнікі, якія ідуць з праграмным забеспячэннем, каб вы сапраўды ведалі іх знутры і звонку. І тады вы гатовыя да другой фазы.

Фаза 2: Міжнар

Стажор для стваральніка кантэнту.

Цяпер мы гаворым пра неаплачваную стажыроўку, таму што вам заплацяць досвед працы, і вы можаце на самай справе наняцца творцам па дарозе. Але стажыроўка сапраўды важная, каб вы маглі адтачыць сваё майстэрства і атрымаць неабходны вопыт.

Калі я меў звычайную працу, я працаваў звычайныя гадзіны. Таму звычайна ў мяне было некалькі гадзін да вечара, каб вырашыць, чым я хацеў займацца.

Я мог бы лёгка заняць гэтыя пару гадзін і засвоіў новы навык, а потым прымяніць гэты навык для каго-небудзь, каб стаць лепш і лепш і лепш. Чым лепш ваш набор навыкаў, тым больш вы можаце зарадзіць.

Гэта на самай справе не павінна быць вялікім абавязацельствам па часе. Можа прайсці ўсяго некалькі гадзін на тыдзень ... але стажыроўка для творцы - гэта тое, што дазваляе вам атрымаць рэальны жыццёвы вопыт. Акрамя таго, вы наладжваеце сувязь з ўплывовым фактарам, які можа захацець вашыя паслугі надоўга, альбо ў якога могуць быць сябры, калегі ці хто-небудзь, каб яны маглі звярнуцца да вас, хто гатовы за іх заплаціць.

Так, так, вы працуеце на іх бясплатна на працягу кароткага перыяду часу, адточваючы свае навыкі, і тады вы можаце атрымаць выдатную даведку, магчыма, некаторыя напрамкі да іншых людзей, якія могуць вас узяць на працу, альбо яны могуць проста наняць вас саміх.

Як вы маеце зносіны з творцамі?

Такім чынам, як вы можаце звязацца з гэтымі людзьмі, каб вы маглі рухацца наперад, фактычна пачынаючы гэтыя адносіны і праходзячы такія стажыроўкі?

Ну, вы павінны з імі злучыцца, таму злучайцеся з імі куды заўгодна. Калі вы знаходзіцеся ў іх Facebook Group, вы, верагодна, маеце магчымасць знайсці іх у Facebook і адправіць ім там паведамленне. Вы можаце перадаць іх дзелавую старонку ў Facebook. Вы можаце пракапаць іх вэб-сайт або канал YouTube, каб знайсці адрас электроннай пошты. Дацягніцеся да іх такім чынам.

Часта на сайтах ёсць форма "Звязацца з намі", дзе вы можаце звязацца з імі. Але знайдзіце спосаб дацягнуцца да іх, і не здавайцеся, калі вы зробіце гэта адзін раз і не пачуеце зваротнага звароту.

Майце на ўвазе, што большасць стваральнікаў кантэнту атрымлівае мноства паведамленняў электроннай пошты, і некаторыя паведамленні могуць быць заўважаныя. Калі творца бачыць ваша імя яшчэ некалькі разоў, таму што вы працягваеце да іх звяртацца, верагодна, нарэшце, прачытайце яго і паглядзіце, што адбываецца.

Што вы на самой справе пішаце па электроннай пошце альбо запаўняеце кантактную форму?

Ну, вы хочаце быць кароткімі і лаканічнымі, працягвайце сваё паведамленне проста да справы. Гэта занятыя людзі, таму яны будуць наняць каго-небудзь для такой працы. Таму памятайце, што ў іх не так шмат часу, каб чытаць раманы.

Можна сказаць: "Гэй, я вучуся стаць графічным дызайнерам. Я хацеў бы прапанаваць вам свае паслугі бясплатна, калі я адточваю сваё майстэрства ".

Гэта цудоўны запіс у электронную пошту, і калі вы можаце даць ім некалькі прыкладаў розных праграм, якія вы вывучаеце, як Canva, Photoshop, Adobe Premier і г.д.

Зрабіце гэта крок далей

Калі вы сапраўды хацелі папрацаваць з кім-небудзь, што б вы маглі зрабіць?

Вы маглі б стварыць нешта спецыяльна для іх.

Напрыклад, скажыце, што вы хочаце заняцца сіндыкацыяй зместу ... вы на самай справе можаце знайсці сваё апошняе відэа на YouTube і стварыць для іх розныя часткі зместу, даючы ім бясплатна, паказваючы ім, што вы можаце прапанаваць.

Вы можаце выкарыстоўваць Canva, каб стварыць графічную фатаграфію з відэа, альбо стварыць кароткі кліп гэтага даўжэйшага відэа, якое яны маглі б загружаць на сваю старонку ў Facebook на працягу тыдня.

Выкарыстоўвайце нейкі з іх рэальны змест і пакажыце, што вы - сапраўдная здзелка - на самой справе гатовыя зрабіць для іх што-небудзь індывідуальнае і карыснае.

Гэта будзе выдатным спосабам расставіць сябе і паказаць творцу, што вы на самой справе адданыя справе.

Цяпер вы цалкам узброеныя, каб атрымаць працу за вялікую аплатную працу ў Інтэрнэце, і калі вы сапраўды хацелі б займацца гэтым, вы маглі б маштабаваць іх і стварыць з іх таксама штатны бізнес.

Таму ідзіце наперад, пачніце марыць пра тое, што такое працаваць дома, а потым, прыступіць да працы.

Калі вам спадабаўся гэты артыкул, вам абавязкова трэба паглядзець наступнае, каб даведацца, як можна зарабіць $ 19 на гадзіну ў чаце ў Інтэрнэце.